Dambořice

Oficiální stránky jihomoravské obce Dambořice

MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ

Dambořice » MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ

Mimořádná opatření kvůli KORONAVIRU


Vážení spoluobčané, v této rubrice budeme zveřejňovat všechny informace a upozornění, které OÚ Dambořice obdrží oficiální cestou od ministerstev, Bezpečnostní rady státu, či jiných statních orgánů, týkající se koronaviru SARS-CoV-2, který způsobuje nemoc COVID-19. Najdete zde mimo jiné nařízení vlády, mimořádná opatření, sdělení OÚ atd. Všechny dokumenty jsou řazeny chronologicky, tak jak vznikaly, nebo jak byly postupně z ministerstev zasílány na obecní úřad. Může se tedy stát, že např. novější nařízení vlády, zruší to předešlé, se starší datumem. Je proto nutná správná interpretace všech dokumentů.

----------------------------------------------------------------

Vzhledem k častým změnám je aktuální přehled všech vydaných nařízení a opatření, které v souvislosti s vyhlášením NOUZOVÉHO STAVU vydala vláda ČR, uveden přehledně na webových stránkách vlády ČR.

Dále začátkem listopadu 2020 spustila vláda ČR nový webový portál který se přehledně věnuje situaci kolem COVIDU-19

D O K U M E N T Y

Vaše cesty k bezpečí Pálení klestí Portál krizového řízení pro JmK

Prohlášení: Webové stránky využívají technické cookies. Jedná se o nezbytné krátkodobé cookies sloužící ke správnému chodu funkčních prvků webové stránky.

~ Copyright © 2009 - 2022, Obec Dambořice • Mapa stránek | AdminisitraceXHTML 1.0 | CSS 3 | printer-friendly | SEO | Semantic Web ~
 Adminisitrace