Dambořice

Oficiální stránky jihomoravské obce Dambořice

MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ

Dambořice » MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ

Mimořádná opatření kvůli KORONAVIRU


Vážení spoluobčané, v této rubrice budeme zveřejňovat všechny informace a upozornění, které OÚ Dambořice obdrží oficiální cestou od ministerstev, Bezpečnostní rady státu, či jiných statních orgánů, týkající se koronaviru SARS-CoV-2, který způsobuje nemoc COVID-19. Najdete zde mimo jiné nařízení vlády, mimořádná opatření, sdělení OÚ atd. Všechny dokumenty jsou řazeny chronologicky, tak jak vznikaly, nebo jak byly postupně z ministerstev zasílány na obecní úřad. Může se tedy stát, že např. novější nařízení vlády, zruší to předešlé, se starší datumem. Je proto nutná správná interpretace všech dokumentů.

----------------------------------------------------------------

Vzhledem k častým změnám je aktuální přehled všech vydaných nařízení a opatření, které v souvislosti s vyhlášením NOUZOVÉHO STAVU vydala vláda ČR, uveden přehledně na webových stránkách vlády ČR.

 

Ministerstvo zdravotnictví připravilo pozvolný plán návratu do běžného života. Uváděn do praxe bude jen za předpokladu, že se situace bude i nadále vyvíjet dobře.  Pod tímto odkazem naleznete, kdy a které obchody, služby či školní aktivity se postupně obnoví, pokud bude situace příznivá.

D O K U M E N T Y

Vaše cesty k bezpečí Pálení klestí Portál krizového řízení pro JmK
~ Copyright © 2009 - 2020, Obec Dambořice • Mapa stránek | AdminisitraceXHTML 1.0 | CSS 3 | printer-friendly | SEO | Semantic Web ~
 Adminisitrace